Osláv Deň žien s filmom Červený Kapitán!
Prihlás
sa
Osláv Deň žien s filmom Červený Kapitán!

Film podľa knihy Dominika Dána dorazil do kín: Ako to vyzeralo na veľkej predpremiére?

Cerveny kapitan

Na utorok čakali mnohí milovníci detektívnych príbehov z pera obľúbeného spisovateľa Dominika Dána. Do kín totiž dorazil film Červený Kapitán, ktorý vznikol na motívy jeho úspešnej knihy. Slávnostná predpremiéra sa uskutočnila v Cinema City Aupark a môžeme povedať, že záujem o prvé premietanie bol obrovský. Návštevníci si však mohli v kine okrem filmu vychutnať aj sprievodné akcie, akými sú ochutnávky rôznych nápojov, prezentácie nových parfémov či tombola s atraktívnymi cenami. Keďže utorok nebol len dňom predpremiéry Červeného Kapitána, ale zároveň aj Dňom žien, na podujatí nechýbala ani televízia JOJ. V spolupráci so sieťou multikín Cinema City sme si totiž pri príležitosti sviatku všetkých dievčat, slečien a dám pripravili senzačnú súťaž, so ktorej sa ešte stále môžete zapojiť.

Postup je jednoduchý. Kúpte si lístok na film Červený Kapitán v sieti multikín Cinema City (Aupark Bratislava, Eurovea a Polus City Center). So zakúpeným lístkom sa odfoťte a svoju fotografiu prihláste do súťaže prostredníctvom registračného formulára. A čo môžete vyhrať? Hlavnou výhrou je exkluzívny Beauty deň pre dve osoby v salóne krásy DNJ v hodnote 400 eur. Výherkyne čaká niekoľko hodín rozmaznávania, krásy a dobrej nálady. Odborníci sa postarajú o vaše vlasy, nechty, mejkap a na dôvažok dostanete aj malý kozmetický darček. Samozrejmosťou bude aj zdravé občerstvenie počas času, ktorý v salóne strávite. Ak nevyhráte hlavnú cenu, nezúfajte! Ďalšie tri fotografie získajú dva voľné lístky na film podľa vlastného výberu v sieti multikín Cinema City a knihy od vydavateľstva Evitapress

Ale to nie je všetko! S Červeným Kapitánom môžete vyhrať hneď dvakrát. Spomedzi všetkých súťažiacich vylosujeme výhercov, ktorí od sieti multikín Cinema City získajú darčekové predmety k filmu Červený Kapitán.

Prihlásiť sa môžete na tomto linku!

Trvanie súťaže: 1.3. - 14.3. 2016

Ďakujeme za vaše názory

Fotka