Novinky / buďte stále v obraze

Tomáš Kamenár Tomáš Kamenár čelil zoči-voči tvrdej kritike! Moderátor Páli vám to? sám prečítal negatívny názor, ako naň zareagoval?
Tomáš Kamenár Tomáš Kamenár o tykaní súťažiacim aj o najväčšom trapase v Páli vám to! Moderátor z Rakúska odpovedal na vaše otázky, určite sa pobavíte.
Páli vám to Kamenár 1 PÝTAJTE SA: Tomáš Kamenár bude online! Moderátor obľúbenej kvíz šou Páli vám to odpovie na vaše otázky.
Tomáš Kamenár - Páli vám to Ako žije Tomáš Kamenár? Nahliadnite do jeho súkromia! Prinášame vám jedinečnú možnosť položiť moderátorovi Páli vám to akúkoľvek otázku.
Páli vám to rekord Rekordný týždeň v Páli vám to! Súťažiaci si v obľúbenej hre so slovíčkami odniesli 7122 eur.
Básnička pre Kamenára Tomáš Kamenár má ctiteľku, zložila mu takúto básničku! „Tomáš, Tomi, Tominko, ty si naše srdénko,“ znie prvý verš pre Kamenára.
Max a Tomáš Kamenárovci Súboj Kamenárovcov: Tomáš dnes vyzve do hry brata Maxa! Ktorý z nich má lepšiu slovenčinu? Posúďte už v dnešnej hre Páli vám to!
Tomáš Kamenár - Páli vám to Kamenár štyri mesiace tvárou Jojky: Bola to správna voľba! Páli vám to? s rakúskym moderátorom oživilo vysielanie našej televízie.
Kamenárovci 1 Kamenárovci sú úspešní, Tomášov otec je držiteľom rádu Rytier vína! Spoznali sme otca aj brata Tomáša Kamenára. Obaja sú úspešnými mužmi.
Kamenár koláž Kamenár nadšený z vlastnej paródie: Partičku z Haló pozýva do hry! Tomáš Kamenár bol nadšený z vlastnej paródie Sväťom Malachovským.