Novinky / buďte stále v obraze

Peter a Igor Pod povrchom Peter sa chce zabiť! Lenka klame policajtom, Viktor aj tak končí na výsluchu. Peter chce ukončiť svoj život, žiada o pomoc Igora.
Lenka Pod povrchom Medzi nami je koniec! Lenka odhalila Viktora a už s ním nechce mať nič spoločné. Lea si vybrala Adama.
Zuzka Pod povrchom Príliš tvrdá rana: Nikdy nebudeš mať deti! Adam nevie, ako Zuzke vysvetliť smutnú správu, že nikdy nebude mať deti. Viktor nevie čo robiť s polomŕtvym Vladom v dome.
Zuzka Pod povrchom Zuzkin boj o život zblíži Leu a Adama Zuzka mala autonehodu. Lenka je nahnevaná na Viktora, že sa ožiera. Peter má sexuálne narážky na Terezku.
Zuzka a Lea - Pod povrchom Pristihnutá Zuzka: Nadránom sa vkráda domov cez okno Lea pristihne Zuzku, ako sa nadránom vkráda cez okno domov, Jana oznamuje Petrovi, že s Milom ide na služobnú cestu.
Zuzka - Pod povrchom 4 Lídrom v prime time bola aj v utorok TV JOJ Darilo sa obom pôvodným seriálom – Panelák aj Pod povrchom boli v čase svojho vysielania výraznými jednotkami na trhu.
Roman Luknár Pod povrchom 1 Roman Luknár v Pod povrchom: Ako muž zákona! Zuzka vyčíta Lei odmietnutie Adama. Peter chce ísť do trojky s bývalou rehoľnou sestrou a jej priateľom.
Viktor a Lenka - Pod povrchom 4 Pod povrchom a Panelák opäť najsledovanejšími seriálmi na Slovensku! TV JOJ si aj v utorok udržala pozíciu silnej jednotky na trhu v prime-time. Úspešný deň má za sebou aj stanica PLUS.
Milo a Peter Pod povrchom Vypadni! Máš okamžitú výpoveď Peter chce, aby Milo vyhodil Janu, napokon Milo vyhodí jeho.