Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Spravodajci želajú všetko najlepšie Sme tu už 12 rokov: Všetko najlepšie, JOJka! Čo jej želajú tváre spravodajstva?
Jano Mečiar - Veľké Noviny - Jojka v meste Veľké Noviny z Prešova: Jano Mečiar sa davu ľudí neobával! "Čím viac sa zapájate, tým je to lepšie!" odkázal návštevníkom Jojky v meste.
Loga spravodajskych relacii TV JOJ 2013 Pozrite si nové logá spravodajských formátov Už od zajtra spravodajstvo TV JOJ s veľkými zmenami.
Prestavba spravodajského štúdia tv joj, veľké noviny Spravodajské štúdio v troskách! Prichádza zmena! Už od 1. septembra spravodajstvo TV JOJ s veľkými zmenami!
Spravodajstvo TV JOJ Spravodajstvo TV JOJ čaká zmena, aká tu ešte nebola! Zmena vysielacieho času hlavného spravodajstva bude iba začiatok.
Kubáni nahý Šok! Kubáni sa vyzliekol do naha! Reportér TV JOJ vymenil tatranské štíty za nudapláž.
Táňa Slivková Jojkári vyrábali tričká, aby pomohli dobrej veci! Pridal sa aj Richard Müller! Nadácia TV JOJ opäť pomáha, dražiť sa budú originálne tričká.
MDD 2013 tit Jojkári na MDD potešili deti v Tatrách! Zabehli aj Night Run Osemkilometrovú trať zabehol aj Jano Mečiar, nakoniec sa víťazom tímu Joj, Adamom Zavřelom, nechal predbehnúť.
Sarnovský s rodinou 1 Ľuboš Sarnovský: S Miškou Javorčekovou a so synmi sa chystá púšťať šarkana! Deň detí strávi v spravodajskom štúdiu, synov však o ich sviatok neukráti.
Palo Michalka a Lucia Barmošová - Noviny TV JOJ Pala Michalku v Novinách neposlúchal jazyk, jeho brbty rozosmiali aj Barmošovú! Favoritom sa včera nedarilo v hokeji ani v našich správach :)