Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Lenka Čviriková-Hriadeľová Lenka Čviriková-Hriadeľová nečakane v živom vysielaní: Trapasu sa vyhla! Technická chyba nepriniesla ďalšiu perličku do série televíznych trapasov.
Nové štúdio 1 Šport v novom šate! Športové spravodajstvo TV JOJ sa sťahuje do nového štúdia, pokrstí ho Lenka Čviriková-Hriadelová.
Šport z newsroomu Šport dostane vlastné štúdio už o pár dní Športové spravodajstvo Jojky sa ako jediné stále vysiela z newsroomu.
Lenka CCK Lenka Čviriková – Hriadeľová: Len som povyskočila a niečo mi zo šiat povyskočilo Konkurencia nespí, musíme sa stále viac snažiť, povedala moderátorka po zisku šiestej sošky a nad menším faux pas v priamom prenose sa zasmiala.
Vlado Zápala OTO 2011: Najväčšiu šancu má opäť Lenka! Športový redaktor TV Joj Vlado Zápala má v každej kategórii hneď niekoľko osobností či programov, ktorým by víťazstvo bez váhania doprial. Zo športu verí Lenke Čvirikovej-Hriadeľovej.
Lenka Čviriková - Hriadeľová OTO 2011: Sošky majú svoju policu Predpovedať výsledky ankety OTO 2011 Lenka Čviriková – Hriadeľová nechce. Športovým nadšencom je však nielen v práci, ale aj v súkromí.
Peter Petrus a jeho Vianoce Náš hokej nenapreduje, ale zaostáva Redaktor Peter Petrus má na smerovanie slovenského hokeja jasný názor. Nič to však nemení na skutočnosti, že šampionát dopozerá až do konca. Aj keď Slováci sa už o cenný kov biť nebudú.
Haraksin_hokej_titulná AHOJ MAMI a Šatanove vyrážky Ako sa Dárius Haraksin k svojmu menu dostal!?