Až 300 eur za vaše veselé príhody: Zábavná šou Vtedy na západe prináša skutočné príbehy skutočných ľudí

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vaše trapasy, divoké svadby a veselé pohreby, prvé rande, posledné rande alebo iné neuveriteľné životné príbehy vyrozprávame s napätím ale najmä s humorom! Televízia JOJ vám už čoskoro prinesie novú zábavnú reláciu s názvom Vtedy na západe, ktorá so sebou prinesie na televízne obrazovky nielen veľa humoru, ale hlavne skutočné historky vás, divákov. Tešiť sa môžete naozaj zaujímavé známe tváre. Prezradíme vám, že režisérsky má výrobu relácie pod taktovkou Jeffo Minařík, ktorý pracoval na projektoch ako Česko Slovensko má talent alebo X Factor. 

Neváhajte a podeľte sa s nami o vaše zaujímavé námety na príbehy, ktoré sa naozaj stali. Tie nám môžete posielať už teraz hneď troma spôsobmi:

Tradičnou poštou na známu adresu: TV JOJ, Brečtanova 1, 83101 Bratislava
Emailom na: bakalari@joj.sk
Prostredníctvom formulára na našej stránke.

Podeliť sa o váš príbeh sa naozaj oplatí! Každý, ktorý spracujeme v relácii, získa od nás 300 eur!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka