Bartošová mala pred Janžurovou trému! Ako dopadlo spoločné nakrúcanie Decibelov lásky?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Fantastické a nesmrteľné hity Michala Davida ožívajú v novom filme Decibely lásky, ktorý môžete vidieť práve teraz vo vašom kine. Jednu z hlavných postáv stvárňuje sympatická herečka Alžbeta Bartošová. Tá pozýva do kín všetkých fanúšikov romantiky a zamilovaných príbehov, nielen fanúšikov hudby Michala Davida: „Je to romantický príbeh, takže ľudia, ktorí sa radi dívajú na romantiku, romantické, zamilované príbehy, toto ich určite naláka.“ Samozrejme,  samotné hity Michala Davida sú veľkým lákadlom. „A sú tam pesničky Michala Davida – staršie aj nové, ktoré napísal pre nás. Tie pesničky poznajú všetci, hrávali sa aj vtedy, keď som chodila na diskotéku, hrávali ich tam a hrávajú ich stále a myslím, že ich budú hrať aj ďalej,“ dodáva Bartošová.

Pre mladú herečku bol tento film hneď niekoľkonásobnou výzvou. Medzi tie najväčšie patrilo hranie s veľkými českými legendami filmu. „Hralo sa mi dobre, ale ako ktoré scény a hlavne podľa toho, s kým som točila. Napríklad keď som točila s pani Janžurovou, ktorá mi hrala tetu, priznám sa, že som mala veľkú trému. Ale opadla, lebo pani Janžurová je skvelá. Bola absolútne uvoľnená a ja som sa pri nej uvoľnila a veľmi dobre sa mi s ňou nakrúcalo,“ tvrdí.

Nezmeškajte šancu a choďte na Decibely lásky do kina!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka