Čierne vlajky vztýčené: Na JOJku priplávajú piráti!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Najnovšia akvizičná novinka televízie JOJ poteší predovšetkým všetkých fanúšikov pirátov a dobrodružstva - prichádzajú Čierne vlajky! Máte sa na čo tešiť, jedná sa o seriál z produkcie skvelého režiséra a producenta Michaela Baya!

V seriáli Čierne vlajky vystupujú skutočné postavy z histórie: kapitán Flint, ktorý bol najobávanejším pirátom svojej doby a John Silver, ktorý ukradol mapu k španielskemu pokladu. Obaja morskí vlci chcú tento poklad získať, čím sa dostávajú do vzájomného konfliktu. Seriál predchádza udalostiam obľúbeného Ostrovu pokladov. Dej sa odohráva dvadsať rokov pred príbehom kapitána Flinta a jeho pirátov z románu Ostrov pokladov od spisovateľa Roberta Louisa Stevensona.

Čierne vlajky pochádzajú z dielne americkej káblovej televízie Starz, ktorá stojí za svetovo úspešnými historickými seriálmi: Camelot a Spartakus. Doteraz vzniklo 18 častí v dvoch sériách a tretia je naplánovaná v Amerike na 23. januára 2016. V hlavných úlohách uvidíte hercov: Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy, Tom Hopper, Zach McGowan a ďalších.

Sledujte Čierne vlajky v premiére už v nedeľu 3. januára o 20:35 na JOJke, vysielame dve epizódy za sebou a následnú tretiu časť si diváci budú môcť pozrieť v pondelok o 22:25!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka