Čo je GLAMNESS? Recept na krásnu postavu a lepší život pre zaneprázdnené ženy!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Takmer každá žena túži po skvelej postave, za ktorou sa otáčajú všetci muži, no je veľmi náročné nájsť si čas popri pracovnom tempe a staraní sa o rodinu na zdravý životný štýl a cvičenie. A keď sa už aj nejaká tá chvíľa pre seba nájde, nie je ľahké prinútiť sa do náročných cvikov a prípravy zložitých jedál. Práve preto je tu pre vás Alesya Volpi, zakladateľka programu GLAMNESS, ktorý spája cvičenie s tancom a robí tak z pohybu zábavu. Program spočíva nielen v pohybových setoch na hudbu, ktorá rozprúdi krv vo vašich žilách, ale aj v zdravom životnom štýle a zaujímavých receptoch.

Na PREŽENU.SK vám ponúkame malú ochutnávku toho, čo GLAMNESS znamená - tento týždeň si prostredníctvom našich videí môžete vyskúšať cvičenie a životný štýl, vďaka ktorému budete mať úžasnú postavu a viac energie!

Viac o GLAMNESS vám ale už prezradí samotná zakladateľka programu, Alesya Volpi, v našom rozhovore! Chcete vedieť viac o GLAMNESS? Klikajte na oficiálnu stránku projektu!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka