Divergentní ľudia sú v nebezpečenstve: Tris musí ísť s pravdou na povrch!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Tris mala vždy predtuchu, že je iná ako jej rodina a kamaráti. Nemýlila sa. Keď zistila, že je divergentná, jej život sa výrazne zmenil. Divergentných ľudí spoločenstvo prenasleduje a ich život predstavuje podľa nich hrozbu. Na tomto svete nie je pre nich miesto.

V druhej časti Rezistencia je Tris spolu so Štvorkou prinútená utiecť zo svojho kraja a bojovať o záchranu svojich blízkych. Je poznačená vlastnými rozhodnutiami, ale aj smútkom a vinou. Spolu s jej priateľom Štvorkou sa stali vyhnancami a sú stále na úteku. Ohrození sú aj ďalší divergentní ľudia, vystavovaní krutým testom na ich odhalenie. Nadišiel čas vybrať si, v ktorej vojne budú ľudia bojovať. Tris a Štvorka zistia, že majú veľa spojencov a rozhodnú sa pre protiútok. Tris musí plne prejaviť svoju divergenciu, hoci nevie, čo tým môže stratiť...

Nenechajte si ujsť film týždňa premiéru Rezistencia dnes o 20:15 na JOJ Cinema!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka