Justin Timberlake rozbehol na univerzite hazard: Pri on-line hre ho okradli a má v pätách políciu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Richie (Justin Timberlake), absolvent prestížnej Princetonskej univerzity zistí, že bol pri falošnej on-line hre podvedený a okradnutý. Preto odcestuje do Kostariky, kde sídli magnát Ivan Block (Ben Affleck), ktorý má tieto hry pod kontrolou. A práve jeho chce Richie obviniť z podvodu. Block ho však odradí od pomsty a získa ho na svoju stanu prísľubom bohatstva. A tiež ho zoznámi so svojou atraktívnou partnerkou Rebeccou (Gemma Artentonová).

Vysoka hra 2

Zdroj: joj.sk


Kostarika mu ponúkne všetko, čo jeho domov nedokázal - rýchle peniaze, pompézne kasína,  večierky a naplnenie všetkých túžob. Ale tiež lacné nevestince a miestnych úradníkov žuvajúcich hrubé cigary. To všetko Richieho úplne pohltí. Jeho mottom sa stáva: Keď to dokážeš ty, prečo nie ja? V hazarde žiadne priateľstvá ani spojenectvá netrvajú dlho. O tom sa presvedčí aj Richie, keď sa dozvie znepokojujúcu pravdu o svojom dobrodincovi. Navyše sa ho agenti FBI snažia donútiť, aby Blocka udal a pomohol im ho dostať za mreže...


Sledujte kinopremiéru Vysoká hra už zajtra o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka