Kto vyhrá v ankete Futbalista roka? Dozviete sa v slávnostnom odovzdávaní cien na JOJke!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Máme skvelú správu pre všetkých športových fanúšikov a nadšencov futbalu: Dnes, v nedeľu 27. marca vysielame po 17-tej hodine na obrazovkách televízie JOJ slávnostné odovzdávanie cien ankety Futbalista roka. Futbalista roka je ocenenie udeľované od roku 1993 najlepšiemu futbalistovi Slovenska. Hlavným organizátorom ankety je Slovenský futbalový zväz a konečné poradie je výsledkom hlasovania futbalových odborníkov, trénerov a novinárov. Súčasťou vyhlasovania ankety sú aj ankety Cena Petra Dubovského, Najlepšia futbalistka SR, Najlepší tréner a Najlepší hráč Fortuna ligy. Obháji tento rok hlavný titul večera minuloročný víťaz Marek Hamšík? Sledujte JOJku dnes po 17-tej!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka