Legendárne hity Michala Davida v jednom filme: Pozrite si trailer na Decibely lásky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Fanúšikov českej a slovenskej muziky poteší správa o filme, ktorý prichádza do našich kín už 11. februára - ide o muzikál, ktorý sa skladá výhradne z hitov známeho "hitmejkera" Michala Davida! Volá sa Decibely lásky a režíroval ho Miloslav Halík. Ponúkame vám trailer ako ukážku.

O čom sú Decibely lásky?

Decibely lásky sú príbehom troch generácii, ktoré prežívajú svoje túžby, sny, nádeje aj sklamanie, no popri všetkom neprestávajú veriť na lásku, priateľstvo a ľudské súznenie. Okolnosti sa menia, ale večná túžba milovať a byť milovaný zostáva. Mladý umelec Dan sníva o úspechu, ale zatiaľ si odpykáva verejne prospešné práce pri upratovaní mesta. Jeho šéf je Kristián Hovorka, ktorý spolu s Otom pracuje v Technických službách na Plzenskom magistráte, kde majú na starosti poriadok v meste. Dan sa na diskotéke zoznámi s Betkou, Kristiána zaujme Danova krásna sestra Danka, ktorá za brata stále žehlí jeho problémy. Nie všetko však vychádza. Betkina kamarátka a jej priateľ Robert sa rozhodnú všetko skomplikovať nefér hrou. Zatiaľ čo Danka s Kristiánom hľadajú cestu, ako zakotviť v „nepokojných vodách života“, Kristiánov otec Láďa a Betkina šarmantná teta dokazujú svetu, že vek je len číslo. Kristiána navyše čaká, spolu s nápravou krivdy, ako mu radí kamarátka Lenka, aj návrat k dcére Jitke. 

Decibely lásky vo vašom kine už od 11. februára!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka