Michal David o filme Decibely lásky: Nie je to žiadna diskotéka, ale romantika plná lásky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Film Decibely lásky, ktorý prináša tie najväčšie staré aj nové hity Michala Davida pod jednou strechou, prichádza do slovenských kín štvrtok 11. februára. S myšlienkou zvečniť nezabudnuteľné hity na striebornom pásme prišiel samotný spevák a hudobník – Michal David: „Chceli sme priniesť divákom príbeh, ktorý je zo života každého z nás, ktorý je prepojený s pesničkami, pretože ja vlastne spievam, že chceme žiť nonstop, prežiť si lásku z pasáže a mať pár priateľov. Tiež sme chceli, aby to bol film pre viac generácii, aby to nebolo len pre tie staršie alebo prostredné generácie, ale aj pre tých mladších.“

Na vzniku filmu Decibely lásky sa podieľal v značnej miere režisér a scenárista Miloslav Halík, ktorý prišiel s príbehom prepojenia troch rôznych generácii. „S režisérom Miloslavom Halíkom sme vymysleli príbeh troch generácii – trilógiu, každý si prežíva svoj príbeh, ktorý ale ústi v jedno a to je priateľstvo, láska a happyend. Myslím, že si v ňom každý nájde niečo,“ tvrdí Michal David. „Nie je to žiadna diskotéka, ale romantický film plný lásky a „slaďákov“,“ dodáva známy spevák.

Presvedčte sa na vlastnej skúsenosti a choďte do kina, Decibely lásky premietajú od štvrtka 11. februára aj vo vašom meste!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka