Mladík sľúbil kamarátovi, že prevezme zásielku s extázou: Hrozí mu 30 rokov väzenia!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ako ďaleko ste schopní zájsť, aby ste zachránili svojich blízkych? Film sa inšpiroval skutočnými udalosťami z 80-tych rokov.

John sa dozvie od bývalej manželky, že ich osemnásťročného syna Jasona zatkli pre drogy. Mladík sľúbil kamarátovi, že prevezme zásielku s extázou, no bola to pasca. Chlapcovi hrozí za prevzatie zásielky desať až tridsať rokov väzenia. Otec sa rozhodne, že pre synovu záchranu urobí všetko na svete, aj keby ho to stálo život. Spojí s ambicióznou prokurátorkou, ktorá kandiduje do Kongresu. Tá môže Jasonovi znížiť trest, ak bude spolupracovať a dohodí im väčšiu rybu. Lenže mladík nikoho z drogového gangu nepozná a ani nechce udávať. Otec sa preto ponúkne namiesto neho. Spojí sa s bývalým dílerom a rozbehne nebezpečnú operáciu.

Praskac

Zdroj: joj.sk

John ako stavbár vlastní nákladné autá a navrhne polícii zaujímavý obchod. Prenikne medzi členov drogového gangu a na svojich autách bude prevážať zásielky drog a políciu bude informovať, z akého zdroja pochádzajú...

Nenechajte si ujsť film Práskač inšpirovaný skutočnými udalosťami dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka