Navždy za družičku?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Jane je mladá, inteligentná, úspešná a pracovitá žena, ktorá je posadnutá prípravou svadieb svojich kamarátok, keď ich má za sebou už dvadsaťšesť. Je nešťastne zamilovaná do svojho šéfa Georgea, ktorý ju má rád, ale do intenzívnejšieho vzťahu sa nehrnie. Hlavu mu k tomu popletie Janeina mladšia sestra Tess, ktorá pracuje ako modelka a tak sa Jane musí vyrovnať s tým, že jej dvadsiata siedma svadba bude pre jej sestru a Georgea. Radosť jej nerobí ani novinár Kevin, ktorý napriek nechuti píše pre New York Times články o svadbách a Jane je neustále v pätách. Keď však Kevinova editorka vytlačí Kevinov nedokončený článok, z ktorého Jane vychádza ako naivné dievčatko omámené svadobným biznisom, je jasné, že ani nečakané zbližovanie s Kevinom nie je na najlepšej ceste. Jane sa musí nadýchnuť a rázne konať...

Vo filme sa poukazuje na fakt, že americké nevesty svoje družičky obliekajú do ohyzdných šiat, aby boli na svojej svadbe najkrajšie. Kostýmoví dizajnéri filmu sa sťažovali, že je veľmi náročné navrhnúť šaty, ktoré vyzerajú na herečke Katherine Heigl zle, pretože má veľmi dobrú postavu.

Prežite príjemný večer s romantickou komédiou 27 šiat, ktorá na Jojke začína o 20:20.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka