Otec so synom nasadzujú vlastné životy v Moskve, aby odvrátili globálnu katastrofu

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

 Policajný detektív John McClane, v podaní večného akčného hrdinu Brucea Willisa, je opäť v akcii v najnovšom filme Smrtonosná pasca. McClane prichádza do Moskvy, aby našiel svojho syna Jacka, ktorý sa mu v poslednom čase odcudzil. Johna ale čaká prekvapenie, keď zistí, že jablko nepadlo ďaleko od stromu. Jack totiž v Moskve pôsobí ako tajný agent, chrániaci informátora z vládnych kruhov, Komarovova. V Rusku sa chystá súdny proces, v ktorom má väznený Komarov svedčiť proti mocnému Chagarinovi. Jack sa však dostal do väzenia a hrozí mu doživotie. Je na Johnovi, aby ho zachránil a spustí sa séria akcií, kedy sa ukáže, na čom vlastne junior pracuje.

Smrtonosná pasca 2

Zdroj: joj.sk

Smrtonosná pasca je jeden z mála filmov roku 2013, kde tvorcovia nemuseli bezdôvodne pridávať nudné scény či vatu, aby zaujali. Efektný úvod, top naháňačka na ruských cestách, vtrhnutie na tajné miesto, prestrelka na hoteli či finále v Černobyle. To všetko môžete vidieť v premiére filmu Smrtonosná pasca: Opäť v akcií v nedeľu o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka