Piata Smrtonosná pasca mala byť posledná: Toto sú TOP zaujímavosti o akčnom trháku!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

TOP 6
Jedným z alternatívnych názvov snímky bol aj Die Hard: Last Day.  (v preklade: Smrtonosná pasca: Posledný deň), my však už teraz vieme, že piate pokračovanie nebude tým posledným. Na rok 2017 sa pripravuje šiesta časť.

TOP 5
Vo filme boli použité skutočné zbrane so slepými nábojmi. Na ich používanie dohliadali štyria experti. 

TOP 4
Celá naháňacia scéna mala údajne stáť 11 miliónov amerických dolárov a zostalo po nej 512 poškodených a 132 úplne zničených osobných vozidiel. 

TOP 3
Na filme spolupracovalo viac ako 50 kaskadérov, a to hlavne z Maďarska, Slovenska a Čiech.

TOP 2
Scéna z Černobyľu sa točila 60 km od Budapešti v bývalých ruských kasárňach. Pôvodne malo natáčanie prebiehať v Českej Republike. Tvorcovia dokonca už obhliadali priestory v Prahe a Ostrave, ale všetko stroskotalo na daňových úľavách. Produkcia sa potom presunula do Budapešti. 

TOP 1
Vo filme si zahrali aj naši slovenskí herci a to raper Rytmus ako osoba, ktorá obstarávala zbrane, Roman Luknár ako ruský oligarcha a Martin Hindy ako člen ruského teroristického komanda a dokonca robil dabléra Bruceovi Willisovi.

Ak ste zmeškali premiéru filmu Smrtonosná pasca: Opäť v akcii, vysielame ju aj dnes po ZOO, sledujte JOJku!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka