Poroty sa báť netreba

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nech už sú vaše pocity pri pomyslení na účasť v Česko Slovensko má talent akékoľvek, jedno vám môžeme zaručiť - kastingovej poroty sa báť nemusíte. Tieto slová by vám potvrdil aj Andrej Taška, s ktorým sme sa rozprávali po jeho vystúpení. „Dalo sa celkom, ale strašne to tam svieti a ťažšie sa spieva, lebo mikrofón je iba na kameru napojený. Reakcie poroty boli ale fajn, usmievali sa,“ začal svoje rozprávanie o účasti na kastingu Andrej. Ten dostal od svojej hlasovej pedagogičky jedinú radu - užiť si svoj výkon. To sa mu podľa vlastných slov podarilo splniť tak na 50 %, pretože s uvoľnenosťou opäť bojovala aj tréma, ktorá ale, našťastie, nevyhrala. Andrej istotu nabral aj vďaka jeho skúsenostiam a výborným umiestneniam na súťažiach. Sledujte rozhovor s ďalším kandidátom na postup do divadla Andrejom Taškom.

Kastingy do Česko Slovensko má talent pokračujú aj tento víkend, v sobotu sa vidíme v Košiciach a v nedeľu v Nových Zámkoch. Viac nájdete tu.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka