Príbehy o nešikovných kutiloch sú späť: Pat a Mat mieria do kín v celovečernom filme!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Sú dvaja, sú mimoriadne nešikovní, ale to im nebráni v tom, aby sa neustále púšťali do majstrovania. Reč je o kultovej dvojici v zložení Pat a Mat, ktorých si všetci pamätáme z nezabudnuteľných rozprávok „A je to!“. „Šikovníci“ sa po dlhej dobe vracajú na scénu a nie hocijako. Vstupujú rovno na strieborné plátno! Pat a Mat sú totiž majstri zábavy a rozhodli sa, že to tento rok ukážu aj vo filme, ktorý bude mať veľkú premiéru v kinách po celom Česku a Slovensku už 7. apríla. V jednotlivých groteskách sa budú musieť popasovať s množstvom nástrah a neboli by to oni, keby si vďaka svojmu dôvtipu nedokázali poradiť napríklad so zákerným kaktusom či so suchým stromom. Originálne spôsoby, akými sú schopní vyriešiť aj najväčšie problémy, vás zaručene dostanú a vrátia do detských čias.

Chcete si film o Patovi a Matovi pozrieť ako prví? Tak neváhajte a zapojte sa do skvelej súťaže, ktorú sme pre vás usporiadali v súvislosti s premiérou filmu! Bližšie informácie o súťaži nájdete na tomto linku!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka