Rúti sa Skala!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Generál amerického námorníctva Francis Hummel bol celý život čestný človek, vojnový hrdina a veterán. Jedného dňa však spolu s tímom svojich najlepších mužov ukradne z armádneho skladu rakety s nervovým plynom, zabarikáduje sa s nimi na Alcatraze, kde zadrží prítomných turistov a vyhráža sa, že ich namieri na San Francisco. Aký je jeho motív? Britský tajný agent (Sean Connery) a špecialista FBI (Nicolas Cage) majú za úlohu zastaviť ho bez zbytočných strát životov. Dokážu to?
Na scenári tohto filmu sa podieľal aj Quentin Tarantino, ktorého preslávili snímky ako Pulp Fiction alebo Kill Bill. Réžie sa zhostil Michael Bay. Pôvodný scenár bol podľa neho výhradne dramatický a všetky vtipné momenty filmu vznikli počas nakrúcania. Soundtrack k filmu v podaní geniálneho skladateľa Hansa Zimmera inšpiroval skladbu slovenskej skupiny H16, Zarábaj keš. Herec Sean Connery mal na štáb zvláštnu požiadavku. Chcel, aby mu na ostrove Alcatraz postavili dom, v ktorom bude počas nakrúcania bývať, lebo sa mu nechcelo stále vracať na pevninu. Jeho požiadavku splnili.
Nenechajte si ujsť strhujúci triler Skala o 20:20 na TV JOJ!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka