Veľkolepé scény pred zeleným plátnom aj výbuchy smiechu: Nahliadnite do zákulisia nakrúcania Hobita!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Premiéru druhej časti trilógie Hobit s podtitulom Smaugova pustatina uvidíte už dnes o 20:35 na JOJke. Pre tých, ktorí majú radi zákulisie televíznej a filmovej výroby sme si pri tejto príležitosti pripravili malú fotogalériu, ktorá vám umožní nahliadnuť na pľac nakrúcania Smaugovej pustatiny. Na fotkách môžete vidieť nielen tradičné a už dobre známe zelené plátno, vďaka ktorému vznikajú triky a veľké scény v postprodukcii, ale aj to, ako sa štáb a herci počas výroby spolu zabávali. Posúďte sami.

Čo nás čaká v pokračovaní Hobita?

Pod vedením legendárneho bojovníka Thorina sa Hobit Bilbo Lazník s čarodejníkom Gandalfom a trinástimi trpaslíkmi vydali na dlhú a nebezpečnú púť. Cieľom ich výpravy je získať staré stratené kráľovstvo trpaslíkov Erebor, odkiaľ ich kedysi vyhnal drak Smaug. Výprava pokračuje smerom na východ a cestu zákerným lesom Severného Temnohvozdu jej križujú hrozivé obludy, ako je Beorn, meniaci kožu, či armáda obrovských pavúkov. Keď sa trpaslíkom podarí uniknúť zo zajatia nebezpečných lesných elfov, pokračujú k Jazernému mestu a nakoniec k samotnej Osamelej hore, kde musia čeliť najväčšiemu nebezpečenstvu svojho života - samotnému drakovi Smaugovi. Stretnutie s najstrašnejším netvorom preverí, či sú naozaj takí odvážni, ako si myslia a či ich priateľstvo vydrží. Súboj s netvorom napokon vyjaví, či len nepremárnili svoj životný čas a ich misia bude mať nejaký význam. 

Sledujte premiéru filmu Hobit: Smaugova pustatina dnes o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka