Vikingovia sa neovládnu a dostanú sa do problémov. Je cesta späť?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po porážke v boji zanesie silná búrka vikingských bojovníkov na ostrov, z ktorého niet úniku. Loď zhltne oceán a severských bojovníkov vyplaví na breh neznámej a nehostinnej pevniny v Anglicku. Vikingovia sa počas blúdenia stretnú s karavánou, ktorá preváža veľmi cenný náklad. Neodolajú a zaútočia. Vďaka tomuto úlovku sa však dostanú do pozornosti najobávanejšieho anglického kráľovského rytiera a jeho mužov. Ich prvotná myšlienka, vymeniť svojho zajatca za lode, je však nereálna a Vikingovia sa s ňou musia rýchlo rozlúčiť. Jedinú šancu na útek z nepriateľskej krajiny im však môže poskytnúť biedny anglický mních, ktorý zišiel z cesty a zradil svoju vieru. Bude im to stačiť na záchranu alebo sa všetko len skomplikuje a ich životy budú naďalej v ohrození? 

Zistíte už dnes v priemére filmu Bojovníci severu - sága Vikingov o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka