Zdravotné problémy ohrozili nakrúcanie: Petra Svoboda skončila na antibiotikách!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Decibely lásky, film prinášajúci tie najväčšie hity Michala Davida v novej podobe, sa práve premieta aj vo vašom kine. Keď sa naň pôjdete pozrieť, čaká vás nielen veľa známych skladieb, ale aj príjemný príbeh a skvelé tanečné choreografie. Zahviezdila v ňom aj známa česká moderátorka, Petra Svoboda, ktorá vás na Decibely lásky jednoznačne pozýva do kina: „Je to odpočinkový film. Ja mám subjektívny pocit, že si v kine často neoddýchne. Toto je presne ten film, pri ktorom môže divák zrelaxovať, odchádza z kina oddýchnutý. Mne sa páči tá kombinácia pesničiek, ktoré sú známe v Čechách aj na Slovensku.“

Petra počas nakrúcania skĺbila herectvo s moderovaním, no práve nadmerné využívanie jej hlasiviek ju dostalo do zdravotných problémov, ktoré mierne ohrozili nakrúcanie. „Pracujem ako moderátorka a hlas som v súvislosti s nakrúcaním ohrozila, stratila. Tri dni som bojovala s antibiotikami, aby som sa mohla plnohodnotne vrátiť k nakrúcaniu,“ prezradila nám. Naštastie, nakrúcanie dopadlo dobre a film ešte lepšie. Posúďte sami a vyberte sa do vášho kina na Decibely lásky!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka