Novinky / buďte stále v obraze

luberdova krst knihy2 Mirka Luberdová má novú knihu: Čím ju pokrstila? Receptár so zdravými jedlami poteší nielen gazdinky.
Stanka Pavolová v Tatrách hlavná Pavolová ako ju nepoznáte: Sexi moderátorka v teplákoch! Moderátorka TOP STAR je v súkromí normálna baba. Pozrite si jej fotografie!
TOP STAR - Na JOJ v novom vysielacom čase! Zmeny pre TOP STAR: Nová stanica aj vysielací čas! Prvé vydanie dnes s moderátorskou dvojicou Stanka Pavolová – Ján Bakala.
TOP STAR - Vianočná kampaň so Stankou Pavolovou Vianoce zadarmo: Chceš byť štýlová ako Stanka Pavolová? Módne doplnky pod vianočný stromček ti venuje moderátorka magazínu TOP STAR.
Vianočná kampaň so Soňou Skoncovou 3 Vianoce v predstihu: Vyber si darček od známej moderátorky! Nemusíš ísť do obchodov, televízia WAU ťa poteší ZADARMO! Dnes ti darček venuje Soňa Skoncová.
TOP STAR - Skoncová otvára e-shop Skoncová myslí aj na budúcnosť: Rozbieha vlastný biznis! Urážajú ju však názory, že kopíruje svojich predchodcov.
TOP STAR Skoncová oslavovala 27. narodeniny Skoncová oslavovala narodeniny: Pozrite sa, ako žúrovala! Modelka a moderátorka oslavovala 27. narodeniny v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov.
TOP STAR Pavolová dieťa a dnes Pavolová z TOP STARu: Takmer prišla o zrak! Moderátorkine detstvo bolo krásne, aj keď prežila nebezpečný úraz.
TOP STAR Skoncovej spomienky na Čínu Skoncová z TOP STARu: Žila som v špine medzi švábmi! Moderátorka spomína na svoje pôsobenie v juhovýchodnej Ázii.