Novinky / buďte stále v obraze

kollar “Multiotecko” Boris Kollár o svojich deťoch: Nejako sa to vždy tak stane. Zrazu! To, pri čom si mnohí len klepkajú na čelo, je pre neho, zdá sa, úplne normálne.
luberdova krst knihy2 Mirka Luberdová má novú knihu: Čím ju pokrstila? Receptár so zdravými jedlami poteší nielen gazdinky.
Stanka Pavolová v Tatrách hlavná Pavolová ako ju nepoznáte: Sexi moderátorka v teplákoch! Moderátorka TOP STAR je v súkromí normálna baba. Pozrite si jej fotografie!
TOP STAR - Na JOJ v novom vysielacom čase! Zmeny pre TOP STAR: Nová stanica aj vysielací čas! Prvé vydanie dnes s moderátorskou dvojicou Stanka Pavolová – Ján Bakala.
TOP STAR - Vianočná kampaň so Stankou Pavolovou Vianoce zadarmo: Chceš byť štýlová ako Stanka Pavolová? Módne doplnky pod vianočný stromček ti venuje moderátorka magazínu TOP STAR.
Vianočná kampaň so Soňou Skoncovou 3 Vianoce v predstihu: Vyber si darček od známej moderátorky! Nemusíš ísť do obchodov, televízia WAU ťa poteší ZADARMO! Dnes ti darček venuje Soňa Skoncová.
TOP STAR - Skoncová otvára e-shop Skoncová myslí aj na budúcnosť: Rozbieha vlastný biznis! Urážajú ju však názory, že kopíruje svojich predchodcov.
TOP STAR Skoncová oslavovala 27. narodeniny Skoncová oslavovala narodeniny: Pozrite sa, ako žúrovala! Modelka a moderátorka oslavovala 27. narodeniny v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov.