Vieme prví: Aj Nora bude mamou!

Stiahnuť flash player Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný
Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.


Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.


Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Redaktorka Top Star je v túžobnom očakávaní prvého potomka.

Teší sa najviac, ako dokáže. Ďalej to už tajiť nevie, ani nechce.  Redaktorka Top Star Nora Hamar – Ducká bude mamičkou. „Dozvedeli sme sa to presne 24. decembra, takže to bol najkrajší vianočný darček,“ hovorí o prekvapení pod stromčekom. S manželom Jurajom potomka plánovali, ale o niekoľko mesiacov neskôr. „Akurát, že na dovolenku som už cestovala tehotná,“ doplnila s úsmevom.

V JOJkárskom spravodajstve ide už o piatu tehotnú. Pozitívne prekvapené boli aj Norine kolegyne a riaditeľ spravodajstva Roland Kubina. „Už som mu to povedala. Rozšírilo sa to tu ako vírus,“ smeje sa. Nora si však uvedomuje, že prvý trimester je najrizikovejší, preto bude niekoľko dní oddychovať. Čo bude ďalej, o tom rozhodne jej lekár. Aspoň bude mať možno čas ujasniť si meno pre budúceho potomka. „Chlapec bude Oliver. Ale dievča neviem,  sú tri možnosti – Karolína, Olívia alebo Nora,“ láme si hlavu Nora Hamar – Ducká nad milou dilemou.