Módna prehliadka v Paríži? Výzva aj pre Ivanu Kičikolevu

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ivana Kičikoleva precestovala ako modelka mnohé krajiny. Veľa kusov oblečenia si priniesla zo zahraničia. Nenakupuje však iba za hranicami, ale aj v našich obchodoch. Popri kvalite dbá najmä na pohodlnosť. „Či som nákupná maniačka? Tak 50:50,“ prezradila o sebe dlhonohá blondínka, ktorá má za sebou fotenia pre viaceré značky a časopisy. V šou VIP Nákupné maniačky však musela splniť zadanú tému, naviac sa obliecť v bratislavskom nákupnom centre v určenom čase a za obmedzený rozpočet: „Bolo to náročnejšie, ako keď je to prechádzka a relax. Ale bola to pre mňa výzva!“

Ako sa Ivana Kičikoleva obliekla do prvého radu módnej prehliadky v Paríži uvidíte už v piatok v šou VIP Nákupné maniačky o 21.40 hod. na TV JOJ!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka