Mojsejová oživila kauzu s Mázikovou: Toto Noru nasrdilo!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nora Mojsejová v prvom vydaní VIP Nákupných maniačok nemohla opomenúť jej obľúbenú postavičku nemecko-slovenského šoubiznisu Evu Mázikovú. Pri otázke, či očakáva, že sa do súboja s ňou pustia, rovnako ako v prvom mesiaci, celebritné dámy odpovedala jednoznačne: „Určite to nebudú celebrity, lebo nikto by so mnou nešiel. To je mi jasné. Keď som videla predchádzajúcu časť, tak ste tam mali všetky štyri dámy, najväčšie celebrity na Slovensku. Jednu obzvlášť veľkú...“ Nora nemenovala, no jasne priznala, že nehovorí o nikom inom ako o temperametnej speváčke.

Spor medzi celebritnými dámami začal v roku 2010, kedy sa obe zúčastnili šou Kapor na torte. Ako Mojsejová v jej špeciálnom vyjadrení po šou uviedla, netušila, koho bude vo svojom dome, vtedy ešte na Pereši, hostiť a po prebehnutom večeri bola viac než šokovaná. Jej kritiku si odniesla nielen pornoherečka Dolly Buster, ale aj Máziková, ktorá vraj k Nore prišla v špinavých šatách a vypila ešte pred jedlom päť pohárov vína. Noru pobúril aj titulok, ktorý vyšiel v bulvári „Máziková sa pomeriť s tou pani z Pereša nehodlá“. Speváčke tak naložila dodatočne aj na sociálnej sieti a okrem nadávok jej opäť nadala do „starej kreatúry“.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka