Zábavná šou Vtedy na západe sa uviedla "divokými" upútavkami: Ako sa nakrúcali?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Šou Vtedy na západe so sebou na televízne obrazovky prinesie veľa zábavy, zárukou ktorej budú sú známi páni zo šoubiznisu, ktorí sa všetci preslávili predovšetkým svojím veľkým zmyslom pre humor. Menovite to sú Marián Čekovský, Michal Hudák, Marcel Forgáč, Matej "Sajfa" Cifra a Jakub Prachař. Súčasťou šou budú aj Kandráčovci, na čele so zakladateľom skupiny, Ondrejom Kandráčom. Ako naznačujú upútavky na novú šou, bude to nielen zábavné, ale aj divoké. Preniesli sme sa totiž na divoký západ a do starých westernov. Pozrite si vo videu, ako sa tieto upútavky nakrúcali! 

Zabudli sme spomenúť podstatnú časť relácie, ktorou budú vaše skutočné príbehy, ktoré sa vám stali. Ak sa o ne chcete podeliť, môžete tak urobiť viacerými spôsobmi. Viac informácii nájdete v predchádzajúcom článku!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka