Dejdar manipuluje Čechov: Núti ich chytať čašníčku za prsia a opravovať záchody!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Už dnes podvečer sa môžete tešiť na prvý diel novej šou Vylomeniny. V tej Martin Dejdar a Tomáš Měcháček dávajú šancu zarobiť náhodným ľuďom peniaze, no nie len tak zadarmo. Celá relácia sa odohráva v reštaurácii, kde súťažiaci dostane do ucha malé slúchadlo, prostredníctvom ktorého mu moderátori dávajú inštrukcie. Súťažiaci samozrejme nie je v reštaurácii sám, jeho nič netušiaci partner či partnerka iba nechápavo sleduje jeho počínanie. Odrazu totiž sedí pri pohári vína s niekým, kto sa znenazdania začne zajakávať, kašľať, chytať čašníčku za prsia či opravovať záchody. Súťažiaci budú čeliť skutočne náročným výzvam, celkovo môžu vyhrať až 20 000 českých korún, pričom záleží iba na nich koľko peňazí nahrajú. Hra sa totiž končí v momente, keď partner odhalí, že ide o skrytú kameru!

Sledujte novú šou Vylomeniny s Martinom Dejdarom a Tomášom Měcháčkom už dnes o 18:00 na Jojke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka