22. apríl 2007: Na opustenom ostrove praskli celebritám nervy! Sagvan Tofi o najväčšom zážitku života

Na toto sa nedá zabudnúť.
Stlačte play a sledujte prvé dni celebrít na ostrove!
22.4.2007

Pred deviatimi rokmi v apríli 2007 začalo pre dvadsaťšesť slovenských a českých celebrít najväčšie dobrodružstvo ich života. Vybrali sa na filipínsky ostrov Sangat, aby tam prežili štyri týždne plné zážitkov a napätia v reality šou Celebrity Camp. Herecké, spevácke a športové osobnosti vtedy pravidelne zapĺňali stránky novín. Niet divu, dennodenne medzi nimi vznikalo množstvo konfliktov, ktoré navždy zostanú zaznamenané v našom archíve.

Jediný Čech Sagvan Tofi, ktorého sme včera mali možnosť vidieť aj v Inkognite, to presne pred deviatimi rokmi s hádavým Ibrahimom Maigom absolútne nezvládol. Dokonca medzi nimi takmer leteli facky. Na toto obdobie si preto dodnes spomína celkom jasne: Boli tam zvláštne vzťahy, priateľstvá, nepriateľstvá, žili sme virtuálnu realitu. Keby som tam šiel opäť už by som si to nikdy tak neužil,“ Napriek všetkému to však bolo preňho tá najlepšia dovolenka a najkrajší zážitok, aký kedy v živote zažil.  

Okrem konfliktov mu dodnes zostali v hlave spomienky na silné dramatické zážitky. „Išlo tam aj o život, keďže sme tam jazdili z jedného ostrova na druhý,“ hovorí úspešný český herec, ktorý aktuálne hviezdi v úspešnom muzikále Děti ráje. Hoci jeden z najväčších konfliktov zažil paradoxne s Ibrahimom Maigom, napokon sa z nich takmer stali najlepší priatelia. Najviac som si rozumel s tenistom Kučerom, ten však vypadol, čo mi bolo ľúto a s Ibrahimom Maigom, ktorý mi tam zostal a furt plakal,“ dodáva so smiechom Sagvan, ktorý by do niečoho podobného šiel kedykoľvek znova aj dnes.

Už teraz si môžete pozrieť prvé dve epizódy reality šou Celebrity Camp v našom archíve zadarmo!