Tibor zo šou Mama, ožeň ma s novým imidžom a nepríjemnými zážitkami: Vyhrážali sa mu smrťou!

Ako žije „Tibike“ dnes?
Stlačte play a sledujte prvé stretnutie Martinky a Tibora
20.5.2013

Tibora zo Šamorína si väčšina z vás pamätá ako nezabudnuteľného hľadača lásky z druhej série šou Mama ožeň ma. O jeho srdce vtedy bojovali dve adeptky – Julka a Martinka z Tepličky. A hoci k nemu prvýkrát prišli presne pred troma rokmi 20. mája 2013, ich stretnutie máme dodnes v živej pamäti. Na všetky detaily šou Mama ožeň ma si však stále pamätá aj samotný „Tibike“. „Mám dobré aj negatívne skúsenosti ohľadom ľudí.  Zmenil sa mi život. Veľa ľudí ma spoznáva aj po toľkých rokoch,“ prezrádza Tibor.

Šou mu však okrem množstva zážitkov priniesla aj nové kontakty. „Som v kontakte s Julkou, s Martinkou som sa prestal kontaktovať, no minule som jej napísal, ohľadom nešťastia, ktoré sa jej stalo,“ hovorí Tibor. V súčasnosti to však nemá s dievčatami stále úplne jednoduché. „Väčšinou je každá kvôli tomu so mnou, že ma videla v telke a to ma najviac bolí,“ hovorí Tibike so smútkom. Najhoršia skúsenosť so ženami však nastala krátko po skončení šou kvôli jednej fanatičke, ktorá ním bola priam posadnutá. „Posielala mi nahé fotky, vytvárala falošné profily, ukradla mi identitu, meno, adresu. Začala ma obťažovať, musel som to už riešiť cez políciu. Potom sa mi vyhrážala smrťou,“ šokuje hviezda Mama ožeň ma.  Nebola však jediná, okrem nej sa mu vyhrážali smrťou aj ďalší ľudia.

Prihlásil by sa Tibor do podobnej šou znova? A čo hovorí na niekdajší konflikt s Andrejom z Mlačíc? Všetko sa dozviete z nášho videa.

Všetky pamätné momenty nájdete v bezplatnom archíve druhej série Mama ožeň ma!

Autor: Ivan Paško