Vávra vďaka X Factoru odštartoval kariéru a našiel lásku: Celeste som si najprv držal od tela

Ako vyzerá jeho život po dvoch rokoch?
Stlačte play a pozrite si finále X Factoru
25.5.2014

Matěj Vávra sa do televíznej histórie zapísal nielen ako finalista speváckej šou X FACTOR, ale aj ako súťažiaci, ktorý v šou našiel lásku – netradične sa zamiloval do porotkyne a svojej mentorky, Celeste Buckingham. Pri príležitosti finále súťaže, ktoré sa vysielalo presne v tento deň pred dvoma rokmi, sme si spolu s ním zaspomínali na jeho účinkovanie a zisťovali sme aj to, ako spevácka súťaž ovplyvnila jeho život. Momentálne tvrdo pracuje na svojej speváckej kariére, v étery už koluje jeho vlastná hudba ako napríklad singel Homeless Song a aktuálne prichádza na hudobný trh v duete s krásnou a talentovanou Monikou Bagárovou.

Aký vplyv mal na jeho život X Factor podľa neho? „X Factor so sebou priniesol mnoho zmien v jednom období môjho života. Pomaly mi šiel do hája vzťah, stretol som niekoho iného. Začal som riešiť to, čo som chcel riešiť. Presťahoval som sa do Bratislavy, teraz tu žijem už rok a pol. Takže veľa zmien, tak sa to dá zhrnúť,“ konštatuje Matěj. Okrem kariéry ho v šou čakal spomínaný budúci vzťah. Kedy sa zrodila medzi ním a Celeste láska? Dlhú dobu sme sa kamarátili na X Factore. Tým, že máme spoločného manažéra, sme sa vídali aj po súťaži. Časom sme si povedali, že by sme mohli niečo skúsiť. Bol tam háčik v tom, že často cestuje do Ameriky, plus ja som mal ešte vzťah, ona mala vzťah. Dokopy sme sa dali približne dva mesiace po súťaži,“ priznáva Matěj.

Samozrejme, tak trochu to medzi nimi iskrilo aj trochu skôr, spočiatku si však túto možnosť Matěj nepriznával. „Držal som si ju od tela,“ tvrdí. Viac sa dozviete z rozhovoru. Ponúkame vám ešte Matějov aktuálny singel s Monikou Bagárovou, ktorý nájdete na youtube: