Nezabudnuteľný hudobný skvost nám hrá dodnes v ušiach: Megahit vznikol za päť minút!

Pripomeňte si s nami hviezdnych umelcov z Veľkej Paky.
Stlačte play a pozrite si zrod megahitu Teta ožeň ma
10.6.2013

Presne pred troma rokmi sme sa stali v rámci šou Mama ožeň ma svedkami zrodenia nového hudobného megahitu, ktorý malo na svedomí hviezde trio z Veľkej Paky v zložení Tibora, Martinky z Tepličky a Julky. Celý text zložil práve spomínaný mladý muž, o ktorého srdce dievčatá celý čas bojovali, v skutočne rekordnom čase. "Najprv som nevedel, o čom mám písať. Celý večer som rozmýšľal a za takých päť až desať minút prišiel celý text," prekvapuje nás Tibor. 

Do pesničky sa snažil zakomponovať všetky radosti i starosti, ktoré táto trojka zažila na Žitnom ostrove. "Hneď druhý deň sme sa pohádali s Martinkou, tak som hovoril, že aj to tam dáme," hovorí Tibor. Dievčatá však neboli pre Tibora len inšpiráciou a múzou, ale aj veľkou pomocou, keď do textu pridali aj kúsok zo seba.

Najlepšie sa mladému umelcovi spolupracovalo s Julkou. Hoci boli s Martinkou pri nahrávaní menšie technické problémy, napokon sa im pesničku podarilo sfinalizovať do zdarného konca. Tibor azda ako jediný vo svojej speváckej kariére pokračuje dodnes. "Väčšinou spievam staré, svadobné, občas pop, Senzus a klasické," dodáva mladý spevák, ktorý si hovori aj Jiadjo. 

Všetky epizódy šou Mama ožeň ma nájdete v našom archíve úplne zadarmo!

Autor: Ivan Paško