Návrat na obrazovku TV JOJ: Spoznáte v dnešnej kuchárke hviezdu reality show Instaqueen?

Internacionálne okienko zažijeme v Bez servítky opäť v pondelok. Do súťaže o finančnú odmenu sa prihlásila Dorota, ktorá je pôvodom z Poľska. Diváci TV JOJ si ju môžu pamätať z reality show Instaqueen.

Úvod týždňa začneme poľskou kuchyňou. Blondína, ktorá podniká v módnom priemysle, sa pokúsi vyhrať s tradičnými poľskými pokrmami. Tento týždeň ich naservíruje čisto ženskému osadenstvu, ktoré privíta poriadnym prípitkom. "Každý môže prichystať pohár prosecca, ale som v Maďarsku, tak musím piť maďarskú domácu," povie na rovinu Dorota. Hoci je dnešná kuchárka pôvodom Poľka, dnes bude hostiť konkurentky v pohraničnej Rajke, kde momentálne žije. 

Zdroj: TV JOJ

​Dorota sa predviedla v šou Instaqueen v roku 2019 ako jedna z veľmi blízkych priateliek Zuzany Plačkovej. "Doris je jedna z mojich najlepších kamarátiek," priznala Zuzana Plačková v reality show Instaqueen. V jednej z epizód relácie vzala influencerka svoje priateľky na nezabudnuteľné nákupy až do Benátok. Doris, ako blondínu s poľskými koreňmi prezýva Plačková, si diváci zapamätali vďaka jej slovným hračkám. Napriek tomu, že po slovensky vie, občas sa jej podarí vypustiť skutočne zaujímavé slovíčko. Mestskú hromadnú dopravu napríklad nazvala samochodom. Aj v Bez servítky z jej úst vyjdú zaujímavé slovné zvraty, nenechajte si preto ujsť tohtotýždňové epizódy a zistite, či sa podarí Dorote svojím menu zvíťaziť.

Ak máte chuť ochutnať súťažné jedlá Bez servítky, celé menu nájdete TU!

Ak si trúfate aj vy svojím varením získať finančnú odmenu, neváhajte a prihláste sa na tomto odkaze!

Sledujte šou Bez servítky každý pracovný deň o 17:50 na JOJke!

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora