Tak TO je poriadny prúser: Gabika sa dnes bude snažiť zatajiť, že si pomýlila soľ s cukrom!

Skúsená a v kuchyni zdatná Gabriela má dnes pred sebou obrovskú výzvu - zatajiť konkurentkám, že sa jej podarilo omylom svoje menu pocukrovať!

V Bez servítky chce každý predviesť len to najlepšie zo svojho kuchárskeho umenia. Občas sa však pritrafí nejaké to faux pas. Dnes sa mu nevyhne ani Gabriela, ktorá do prípravy svojich jedál omylom primieša cukor namiesto soli. To sa však bude najprv snažiť zatajiť a pred konkurentkami bude hrať, že má jedlo chutiť presne tak, ako im chutí! 

Napriek tomu, že sa tento týždeň v Bez servítky vyhýbame výraznejším konfliktom, včera si Gabriela neodpustila poznámku na výzor Dorotky. Oslovila ju Barbie a na rovinu sa jej spýtala, či nemá umelé prsia. Ani v pondelok sme sa nevyhli kritickým Slovám, ktoré rovnako adresovala Gabika poľskej kuchárke. Vráti dnes Dorotka Gabriele jej slová kritikou jej menu?  ​"Karma je zdarma. Mala do mňa nerýpať, tak by to možno nepoplietla," neodpustí si slová blondínka. 

 

Chcete si varením zarobiť 1000 za jediný týždeň a vyhrať ďalších 500 eur? Tak neváhajte, prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na tomto odkaze!

Sledujte šou Bez servítky každý pracovný deň o 17:50 na JOJke!

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora