V pondelok nám bude chutiť!

Nová kuchárska šou TV JOJ Chutíš mi! štartuje v pondelok 14. februára vo veľkom štýle - s Martinkou, Kleopatrou z Turca!

Televízne prázdniny sa končia, v pondelok 14. februára začína čas hojnosti. Nie je to vôbec patetické vyhlásenie, v tento deň sa na obrazovkách TV JOJ objaví prvá várka noviniek z vlastnej kuchyne. V prípade projektu Chutíš mi! to platí doslovne, keďže ide o kuchársku šou. S borcami za sporákom sa budete stretávať každý pracovný deň, hlavní hrdinovia sa budú počas štyroch dní snažiť kuchárskym umením zapáčiť jednej celebrite (tá im to oplatí v posledný deň, keď navarí ona). Hneď prvý týždňový blok štartuje poriadne z ostra, pretože štyria smrtelníci sa budú snažiť očariť Martinku, Kleopatru z Turca.

Populárnej postavičke zo šou Farmár hľadá ženu sa budú "dvoriť" Jakub Petraník a jeho kamarát Dušan, moderný spevák a zabávač Tomáš Hafner a hudobník Beyuz, byvalý priateľ Kiky Svarinskej. Martinka od prvého momentu letela na Kuba Petranika, neustále ospevovala jeho krasne oči. A to aj napriek tomu, že nemá rada mlieko a Jakub navaril všetko s pridaním mlieka či mliečnych výrobkov (uvidíte v utorkovej časti). Ani toto faux pas Martinku v prejavovaní sympatií k mladému spevákovi neodradilo. Na záver pár pikošiek z prvého týždňa - aktéri šou budú jesť aj na lodi, takmer celý týždeň sa budú podávať cestoviny (Kam speje kreativita dnešnej mládeže?) a raz sa všetci ocitnú na mieste, kde sa takmer všetkým bude hnusiť jesť! Po Martinke sa v Chutíš mi! môžete tešiť na ďalšie známe tváre šoubiznisu. 

V priloženom videu si môžete pozrieť, ako nakrúcanie relácie zachytili kamery HUSTE.TV dozviete sa napríklad, aké jedlo neznáša Paviel Rochnyak (ďalší hrdina týždňového bloku) alebo ako prebiehalo nakrúcanie u Martinky!

Šou Chutíš mi štartuje na TV JOJ v pondelok 14. februára o 18:00!