V takejto úlohe ste ju ešte nikdy nevideli: Zuzana Fialová ako roztržitá riaditeľka luxusného hotela!

Obľúbenú herečku už čoskoro môžete vidieť v novom komediálnom seriáli Delukse, kde si zahrá jednu z hlavných postáv. Zuzana priznala, že takúto úlohu ešte nikdy nehrala a veľmi sa teší na finálny výsledok.

Už v septembri na obrazovkách televízie JOJ môžete sledovať nový komediálny seriál Delukse, ktorý sa bude odohrávať v hotelovom prostredí. Diváci môžu nazrieť za dvere luxusného hotela Danubia Queen, v ktorom by zaručene chceli bývať, ale nie v ňom pracovať.

​Zuzana Fialová si zahrá v seriáli jednu z hlavných postáv, ktorou je riaditeľka hotela Adela Grácová. Adela berie svoju prácu príliš vážne a stáva sa z nej workoholička a perfekcionalistka. Vo vypätých situáciách podlieha záchvatom paniky, ktoré ju paralizujú. ,,Je to roztržitá, férová riaditeľka, ktorá chce svojím zamestnancom len to najlepšie. Stojí medzi nimi a majiteľom, ktorý má nezmyselné požiadavky, z čoho je vždy v strese," prezradila Fialová. Diváci JOJky si Zuzanu určite pamätajú ako gynekologičku z Paneláku, no v tomto seriáli naplno predvedie svoje herecké nadanie. ,,Je to úplne nový charakter, ktorý som nikdy ešte nehrala. Vymodelovala som túto postavu, pretože som nevychádzala z toho ako ja prirodzene komunikujem," vysvetľuje Zuzana. Určite sa máte na čo tešiť, preto si nenechajte ujsť nový seriál Delukse, ktorý štartuje už v septembri. 

Sledujte nový komediálny seriál Delukse od 4. septembra na JOJke!