Toto ste o Alexandrovi Bártovi určite nevedeli: Neuveríte, čomu sa venuje s Henrietou!

Obľúbeného herca môžete vidieť už čoskoro ako manažéra hotela v novom seriáli Delukse. Nakrúcanie bolo časovo náročné, no Ňusi si vždy našiel čas na svoju priateľku Henrietu a ich dcéru.

Nový komediálny seriál Delukse sa odohráva v päťhviezdičkovom hoteli Danubia Queen, v atraktívnom prostredí luxusu a prepychu. Personál sa dostáva do neuveriteľných situácií v snahe zabezpečiť hladký chod hotela, aby ulahodil nepríjemnému majiteľovi, ktorý hľadá dôvody, aby ich mohol vyhodiť.

​V seriáli Delukse zohráva veľmi dôležitú úlohu manažér hotela Daniel Liška, ktorý rieši všetky problémy hotela a zahraňuje zamestnancom krky. Tejto úlohy sa zhostil vynikajúci herec Alexander Bárta, ktorý sa na nakrúcanie vždy veľmi tešil a spoluprácu so štábom si pochvaľoval. Na pľaci sa stretával s mnohými hercami, s ktorými spolupracuje už niekoľko rokov. ,,Sme kolegovia z divadla, takže sa poznáme a ide to veľmi dobre," vysvetľuje Bárta. Hoci každý nakrúcací deň začínal o piatej hodine ráno, Ňusi si vždy našiel čas na oddych a relax. ,,Keď nepracujem tak rád spím, cvičím a chodím na jógu. Venujem sa športu a som veľmi rád, keď môžem tieto aktivity spojiť s dcérou a Henrietou," prezradil Bárta. Nenechajte si ujsť skvelý seriál Delukse, ktorý si vás okamžite získa vynikajúcim humorom a najlepším hereckým obsadením. 

Zdroj: Facebook

​Sledujte nový komediálny seriál Delukse od 4. septembra na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk