Nahliadnite s nami do zákulisia luxusného hotela Delukse!

Exkluzívne prostredie hotela, celebritní hostia a vynikajúci personál sú zárukou úspešného fungovania hotela Danubia Queen, v ktorom sa Delukse odohráva. Pozrite sa s nami do zákulisia obľúbeného seriálu.

Komediálny seriál Delukse sa odohráva v päťhviezdičkovom hoteli, v atraktívnom prostredí luxusu a prepychu. Personál sa dostáva do neuveriteľných situácií v snahe zabezpečiť hladký chod hotela, aby ulahodil nepríjemnému majiteľovi, ktorý hľadá dôvody, aby ich mohol vyhodiť.

​Tento seriál prináša na televízne obrazovky kvalitnú zábavu, ktorá sa teší veľkej diváckej priazni. Postavený je na zaujímavých a rôznorodých charakteroch, ktoré sa dostávajú do nezvyčajných, až neuveriteľných problémov a komických situácií. Určite mnohí z vás zbožňujú popleteného recepčného Viktora či večene nervózneho kuchára v podaní Ľuboša Kostelného. Na nakrúcaní vždy panovala skvelá nálada a herci si atmosféru na pľaci pochvaľovali. Pozrite sa s nami do zákulisia Delukse a v priloženom videu vám ukážeme, ako sa točila scéna s rozhorčeným Romanom Pomajbom

Na ďalšie osudy personálu luxusného hotela sa môžete tešiť už od 19. mája v druhej sérií!​ 

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora
Tagy: Delukse