Čo rozhodne o víťazoch rozprávkovej výhry? Prečítajte si kompletné pravidlá šou Dom snov!

Nová zábavno-súťažná šou Dom snov pod taktovkou ostrieľaného moderátora Vila Rozborila od základov zmení životy viacerých snúbeneckých párov. Tí najlepší totiž vyhrajú svoje vysnívané bývanie. Aký bude mechanizmus celej šou? Máme pre vás kompletné pravidlá!

V šou Dom snov bude hrať dovedna 12 párov o 3 kompletne zariadené domy s vlastným pozemkom a s upravenou záhradou. Jednotlivé pozemky, na ktorých budú stáť domy snov, sa nachádzajú v troch regiónoch naprieč Slovenskom, a to neďaleko Bratislavy, pri Košiciach a na skok od Novej Dubnice. O jeden dom súťažia 4 páry a to tak, že sa proti sebe vždy stretnú dva páry. „Nad pravidlami som veľmi dlho sedel a rozmýšľal som, ako to urobiť. Museli sme si vyrátať, koľko domov sme v stave postaviť, koľko párov na to budeme potrebovať, a tak ďalej. Ale v zásade, vždy to bude tak, že budú súťažiť dva páry v jednej epizóde,“ povedal pre joj.sk moderátor Vilo Rozboril.

Prvé dva páry si zmerajú sily v súťažiach pri stavbe základov, druhé dva páry zas pri stavbe samotného domu. O víťazovi v každej dvojici sa rozhodne v napínavom semifinále pri sťahovaní obrusu spod tanierov. Komu ostane na stole viac tanierov, vyhráva a postupuje do finále. V tom sa stretnú dva páry t.j. víťazi zo semifinále. O absolútnych víťazoch rozprávkových domov sa rozhodne vo veľkom finále pri jedinej súťaži. Víťazný pár dostane do vlastných rúk kľúče od svojho nového bývania. „Verte mi, pre tých ľudí je to také napätie…Ono to nie je len o dome. Keď to zameníme za slovo domov, hniezdo, miesto, kde môžete žiť svoj život, s mužom sa milovať aj hádať, vychovávať svoje deti...to je domov. Tým ľuďom ponúkame domov. Preto sú tie súťaže v tomto zmysle napínavé,“ dodal Vilo.

Sledujte šou Dom snov už v stredu 22. septembra o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora