Poriadne dramatické zásnuby Laury a Riša z Domu snov: Na TOTO nikdy v živote nezabudnú!

Už dnes večer zabojuje v šou Dom snov o svoje vlastné bývanie v obci Veľká Ida v okrese Košice-okolie aj párik z dedinky Bohdanovce. O napínavé chvíle však nemali núdzu ani krátko pred samotnou súťažou. Poriadne dramatické boli totiž už ich zásnuby!

Laura a Rišo tvoria pár už niekoľko rokov a vychovávajú spolu takmer ročnú dcérku. Tá sa vypýtala na svet mesiac pred devätnástimi narodeninami usmievavej tmavovlásky. Napriek tomu, že títo zaľúbenci sú naozaj mladučkí, ľúbia sa tak, akoby spolu boli odjakživa. Obaja to cítia rovnako a tak nečudo, že dva mesiace po narodení dieťatka sa Rišo pokúsil požiadať ženu svojho života o ruku.

Zásnuby sa však uskutočnili doma v kuchyni a Laura popri tom umývala riady. Čiže, žiadna romantika ani zážitok. Preto sa sympatický východniar rozhodol, že v rámci šou Dom snov urobí zásnubový reparát, na ktorý nikdy nezabudne. A podarilo sa. Spolu s tvorcami na svoju milú vymyslel poriadnu kulehu. Keďže sa Rišo venuje aj oprave áut, dohodli sa s Ondrejom Kandráčom, ktorý je Lauriným najobľúbenejším spevákom, že si k nemu „akože“ dal opraviť auto. Keď si auto príde vyzdvihnúť, nebude však spokojný s výsledkom a na dvore vznikne poriadna dráma a cirkus. Čo konkrétne sa udeje, uvidíte už dnes večer, no garantujeme vám, že zábery zo skrytej kamery budú poriadnym prekvapením!

Dom snov - Laura s Rišom a Ondrej Kandráč Zdroj: TV JOJ

Laura a Rišo žijú spolu s dcérkou v staršom dome po babke, ktorý je ale poriadne zanedbaný. Popraskané steny a maľovka sú pokryté plesňou, kúpeľňa taktiež nie je v práve najlepšom stave pre mladú rodinu s dieťaťom. Keď zbadali upútavku na šou Dom snov, videli v tom jedinečnú príležitosť, ako nadobudnúť vysnívané bývanie podľa svojich predstáv. Podarí sa im v súťažiach uspieť a poraziť tak svojich súperov?

Sledujte šou Dom snov z Veľkej Idy už dnes po Nemocnici o 21:40 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora