Elitní zabijaci

Elitní zabijaci

Musia sa spojiť, aby zlikvidovali mocného spoločného nepriateľa

Vincent Brazil a Roland Flint sú dvaja najlepší nájomní zabijaci na svete. Kým Flint je špičkový ostreľovač, Brazil to zase vie s nožom. Títo dvaja celkom odlišní muži sa musia spojiť, aby zlikvidovali mocného spoločného nepriateľa - bossa drogového kartelu. Jeden z pomsty a druhý pre tučnú odmenu.

Vincent Brazil (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) je nájomný vrah, ktorý vezme akúkoľvek zákazku, ak je dobre zaplatená. To je dôvod, prečo prijme objednávku zlikvidovať šéfa drogového kartelu Pola Yakura (IVAN KAYE), ktorého práve prepustili z ukrajinského väzenia. Nie je však jediný, kto ho chce zabiť. Druhým je bývalý tajný agent Roland Flint (SCOTT ADKINS), ktorý má s drogovým bossom nevybavené účty. Znásilnil jeho ženu a bil ju tak dlho, až skončila v kóme. Brazil však netuší, že má byť návnadou pre chytenie Flinta, po ktorom poľujú skorumpovaní policajti z Interpolu.
Pri prvom útoku Brazil zabije Yakurovho brata a Flinta vďaka nemu uväznia. Uvedomí si svoju chybu a Flinta oslobodí. Podlý Polo Yakur chce Flinta raniť na najcitlivejšom mieste, a tak zamieri za jeho bezmocnou ženou.
Aj keď sú obaja zabijaci extrémne odlišní, napokon spoja svoje sily, aby zlikvidovali mocného spoločného nepriateľa, najbrutálnejšieho drogového bossa vo východnej Európe.

akčný kriminálny triler (101´), USA 2011
Réžia: Ernie Barbarash
Hrajú: Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Ivan Kaye, Kevin Chapman, Valentin Teodosiu, Alin Panc, Serban Celea, Michael Higgs, Kris Van damme, Marija Karanová, Bianca Brigitte Van Dammeová, Attila C. Arpa

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.