Urobte si doma s deťmi kino! Máme pre vás exkluzívnu online premiéru novej rozprávky pre deti!

Hanička a Murko, veselá bábková dvojica, ktorú si už obľúbili tisícky detí, pripravila pre malé deti výnimočný rozprávkový film, v ktorom uvidíte aj množstvo bábkových zvieratiek!

Kúpiť lístok

Pozývame vás na online kinopremiéru novej rozprávky Haničky a Murka - KÚZELNÝ KVET! Tento pútavý, 80-minútový film si budete môcť pozrieť už 27. novembra 2020 na joj.sk.

A o čom to celé bude? Bežný život malej škôlkarky Haničky sa zrazu zmení. Prihodí sa jej totiž niečo čarovné. Spolu so svojm kocúrikom Murkom nájdu zvláštne semienko a podarí sa im vypestovať kúzelný kvet, vďaka ktorému prežijú jeden rozprávkový deň! A nebude v ňom chýbať ani detektívna zápletka!

Zdroj: TV JOJ

V celovečernej rozprávke “Kúzelný kvet” vystúpi spoločne s Haničkou a Murkom 36 zvieratiek - bábok a ich veľká kamarátka Simi (Simona Bartosová). Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedú profesionálni bábkoherci. Hlasy im prepožičali známi a obľúbení herci - Kure a Sove Bibiana Ondrejková (známa z dabovania Julie Roberts či Phoebe zo seriálu Priatelia), Ďatlovi a Kohútovi Roman Ferienčík (známy z Filmu Na vlásku ako Flyn Rider alebo Howard Wolowitz zo seriálu Teória veľkého tresku), ďalším zvieratkám zas Peter Rúfus (známy z mnohých filmov aj ako hlas Harisona Forda či Michaela Douglasa), Michal Hudák (absolútny OTO 2019 a 2020), Danica Jurčová, Števo Martinovič, či Lucia Siposová. Murkovi svoj hlas prepožičal azda najznámejší herec v roliach detských hrdinov - Peter Krajčovič (hlas trojice káčerov Hui, Dui a Lui zo seriálu Káčerovo či mačičiek Pa a Pi) a Haničke zasa Zuzana Kapráliková (známa zo Slovenského rozhlasu a tiež ako hlas mnohých animovaných postavičiek).

Deti sa v príbehu môžu tešiť aj na 10 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú. Nakrúcalo sa v príťažlivých exteriéroch - napr. na gazdovstve, v lese, na lúke aj pri potôčiku.

Mediálnym partnerom Haničky a Murka je Televízia JOJ. Premiéra filmu sa uskutoční na stránkach Televízie JOJ (joj.sk). Film trvá 80 minút a je určený pre malé deti - predovšetkým v škôlkárskom veku. Cena rodinného lístka je 4 € a zakúpite ho buď na www.inviton.joj.sk, alebo v sieti predpredaj.sk . Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Aby si tento úplne nový film mohlo pozrieť čo najviac fanúšikov Haničky a Murka, bude v archíve pre všetkých, ktorý si zakúpia rodinnú vstupenku, dostupný až do nedeľnej polnoci - do 29.11.2020 do 23:59 hod.

Hanička a Murko majú svoj úspešný YouTube kanál (s viac ako 40 miliónmi videní pesničiek, rozprávok a vzdelávacích videí), vlastný seriál vysielaný v Detskej televízii JOJKO, koncertujú naživo a pred DVD Kúzelný kvet vydali 2 CD a 2 DVD. Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka nájdete na tu: https://www.facebook.com/hanickaamurko/ Viac informácií nájdete na www.hanickamurko.sk

Užime si spoločne veselý kino-piatok 27. novembra 2020 o 10:00 hod. na www.joj.sk!

Kúpiť lístok