Hanička a Murko

Kinovíkend s Haničkou a Murkom začína už v piatok!

Už od piatkového rána sa môžete zabaviť pri sledovaní novej celovečernej rozprávky Kúzelný kvet, ktorú vám prináša obľúbená bábková dvojica Hanička a Murko. A pozerať môžete až do nedele!

V čarovnom príbehu budme sledovať, ako sa na jeden deň zmení bežný život malej škôlkarky Haničky. Spolu so svojim kocúrikom Murkom totiž nájdu zvláštne semienko a podarí sa im vypestovať kúzelný kvet, vďaka ktorému prežijú jeden rozprávkový deň! A nebude v ňom chýbať ani detektívna zápletka! Príbehu dodáva dynamiku aj 10 tanečných pesničiek o zvieratkách, ktoré Hanička a Murko stretávajú po ceste za vyriešením zápletky.

Zdroj: TV JOJ

V 80-minútovom príbehu rozprávky Kúzelný kvet stretnú týchto bábkových zvieratiek 36! Okrem ich počtu je na rozprávke výnimočné aj to, že zvieratkám prepožičali hlasy známi a obľúbení herci (Zuzana Jurigová Kapráliková, Peter Krajčovič, Michal Hudák, Bibiana Ondrejková, Lucia Siposova, Števo Martinovič, Danica Jurčová, Peter Rúfus, či Roman Ferienčík). Viacerí z nich si s Haničkou a Murkom aj zaspievajú.

Nenechajte si ujsť mimoriadnu online kinopremiéru novej rozprávky Haničky a Murka - KÚZELNÝ KVET! Prežite spolu s hlavnými hrdinami teplý letný deň v príbehu, ktorý bol točený predovšetkým v prírode - na lúke, v lese, pri potoku, na gazdovste. Prvé premietanie filmu odštartujeme 27. novembra 2020 o 10:00 hod. a následne si ho môžete pozrieť aj opakovane - až do nedele 29. novembra do polnoci.

Zdroj: TV JOJ

Cena rodinného lístka je 4 EUR. Vstupenky nájdete v sieti Inviton.eu a Predpredaj.sk.

Viac informácii nájdete na facebookovej stránke Hanička a Murko a na stránkach www.hanickaamurko.sk  a  www.joj.sk.