Urastený chalan z Oravy sa za svoj odev hanbiť nemusí: Mužom v sukni je už od detstva!

„Drsňákom“ je len navonok.

Na prvý pohľad vyzerá sukňa u mužov veľmi netypicky a spájame si ju skôr so zábavou ako so serióznym povolaním. Aj tu však existujú výnimky. Statný 18-ročný chalan z Oravy pripomína svojím vzhľadom vyhadzovača z diskotéky. Pravdou však je, že Tomáša Benického z Oravy živí sukňa už úctyhodných dvanásť rokov, odkedy robí v kostole miništranta. Prezlieka sa do nej teda len preto, že si to jeho práca žiada, vo voľnom čase nič podobné nehrozí.

Pre hádačov však nebolo komplikované len samotné povolanie, ale aj Tomášov „klamlivý“ výzor. Na 18-ročného mladého muža je až príliš vypracovaný a zarastený. Ako sa vyjadril Vlado Voštinár, v jeho veku ešte nebol zarastený ani na tvári, ale ani nikde inde. Mladý miništrant pôsobil ešte drsnejšie aj vďaka rozsiahlemu „duchovnému“ tetovaniu na ruke. Tým však dokazuje len to, že vieru nosí nielen v hlave a v srdci, ale aj na ruke. Ako dôkaz nám detailne ukázal nielen tetovanie, ale aj miništrantský odev so sukňou, ktorý neváhal požičať aj Vladovi. To nám však spôsobilo akurát ďalšie záchvaty smiechu.

Inkognito pokračuje s premiérovou epizódou opäť vo štvtok o 21:15 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.