Dojatie a slzy. Kukura je pán herec na počkanie: Standing ovation od celého publika!

Slzy, dojatie a skvelý výkon dostali všetkých.

Hviezdou pondelkového Inkognita boli nielen netradičné povolania, ale aj tajný hosť Zoltán Max, respektíve jeho herecký predstaviteľ Juraj Kukura. Obľúbený herec je takisto veľkým fanúšikom našej relácie a rozhodol sa, že nebude prezentovať len samého seba, ale aj povolanie, ktorému sa celý život úspešne venuje nielen na Slovensku, ale najmä v zahraničí. „Aby ste sa niečo o herectve dozvedeli, rozhodol som sa, že poviem pár slov, ktoré povedal starý Karamazov, ktorého hrám v Prahe," prezradila herecká legenda. 

Juraj Kukura nám napokon hodnoverne prerozprával siahodlhý monológ z divadelnej hry Karamazovovci, ktorého tematika ospevovala krásu žien.  Svojím dokonalým prejavom, v ktorom mu dokonca vyhŕkli aj slzy, vyrazil dych úplne všetkým. Standing ovation zožal nielen od celého publika, ale dokonca aj od našej hádačskej zostavy, ktorej súčasťou boli aj mladí herci ako Zuzka Šebová či Juraj "Šoko" Tabaček. Bravúrny výkon Juraja Kukuru plný sĺz a dojatia jednoducho musíte vidieť! 

Sledujte Inkognito dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.