Pýtate sa na Facebooku: Prečo sme v Inkognite videli čerstvú mamičku Zuzku Šebovú?

Máme pre vás vysvetlenie.

Prázdniny sa skončili a Inkognito sa už tento týždeň vrátilo na obraz v plnej sile. Obľúbení hádači vás už od pondelka opäť bavia dvakrát týždenne v tradičnom čase v pondelky a štvrtky o 20:35. Naši pozorní diváci si však všimli, že v najnovšej epizóde sa medzi hádačmi objavila okrem Miša, Čekyho a Šoka aj čerstvá mamička Zuzka Šebová. Niektorí z nich však nerozumejú, ako je možné, že je znova na obraze, keďže ubehli len dva týždne odkedy porodila synčeka Rudolfa.

​My vás však môžeme ubezpečiť, že Zuzka sa v skutočnosti naplno venuje svojmu potomkovi a nenechá ho zatiaľ ani na chvíľu samého, hoci Inkognito miluje. Ako sme vás už viackrát informovali, ani vaša obľúbená relácia sa nenakrúca naživo. Epizódu s tajným hosťom Ivanom Krúpom zo seriálu Vlci, v ktorej sa v pondelok objavila, sme napríklad nakrúcali ešte začiatkom decembra, keď mala Zuzka posledných niekoľko dní pred pôrodom. Preto nič nebráni tomu, aby bola Zuzka s nami aj teraz na obraze, hoci ešte s tehotenským bruškom.

Celú epizódu s Ivanom Krúpom nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.