Bonus pre divákov Inkognita: Takto vám Čeky z fleku zaspieva teplú, mokrú, svetlú a temnú pesničku!

Toto musíte vidieť.

Obľúbený hádač z Inkognita Marián "Čeky" Čekovský je hotový multitalent. Za hádačskou stoličkou mu to páli nielen humorne, ale aj hudobne. Navyše má skvelý dar, ktorým je dokonalá improvizácia. Počas čakania na tajného hosťa si skrátili všetci čas skutočne originálne. Stačilo, že režisér Čekymu nahral na strunu a vyzval ho, aby zahral nejakú temnú pesničku a už sypal hity s originálnym textom ako z rukáva. Temný hit napokon vystriedal svetlý, neskôr prišiel na rad mokrý, počas ktorého opľul susediacu Peťu Polnišovú. Obľúbený vtipálek Čeky to napokon zaklincoval horúcou piesňou. Musíte to jednoducho vidieť. Zabavte sa s nami v bonusovom videu, ktoré uvidíte len u nás!

Sledujte premiérové Inkognito s tajnými hosťami zo skupiny HEX dnes o 20:35 na JOJke!

Podporte v ankete OTO 2017 našich hádačov z Inkognita - Miša, Čekyho a Zuzku, ako aj samotnú reláciu Inkognito, ale i moderátora Vlada Voštinára a zahlasujte za svoje obľúbené tváre JOJky!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.